Z przewodnikiem po Tatrach

26 lutego, 2020 Admin Blog na Uboczu

Zapraszam wszystkich do poznawania Tatr zarówno po polskiej jak i po słowackiej stronie granicy. Polecamy nasze usługi przewodnickie turystom indywidualnym jak i zorganizowanym grupom. Zajmujemy się oprowadzaniem zarówno wycieczek pieszych jak i wycieczek autokarowych jedno oraz kilkudniowych na terenie Tatr i Podtatrza. Zapewniamy obsługę tras i szlaków turystycznych z uwzględnieniem historii regionu, zabytków i ciekawostek.

Każdy kto chce poznać góry, ich tajemniczość, urok i piękno lub spędzić czas poza domem – w górach z plecakiem i gronem swoich przyjaciół. Każdy kto chce wyruszyć na wycieczkę tatrzańskimi wierchami, dolinami i jaskiniami, a tym samym posłuchać gawęd i anegdot związanych z tymi miejscami, może liczyć na moją pomoc przez cały rok.

Zapraszamy na szlaki

szlakSłużymy również pomocą w doborze trasy lub programu turystycznego wycieczki, obozu, zimowiska czy kolonii, dostosowując stopień trudności na szlakach do możliwości i oczekiwań uczestników, a także do aktualnych warunków w górach.

Oferujemy również pomoc w rezerwacji noclegu czy transportu (patrz skutecznadieta4u.pl). Jeśli zaistnieje taka potrzeba mogę również pomóc w kalkulacji kosztów wycieczki (bilety wstępu, opłaty parkingowe, itp.)

Obsługa przewodnika, jaką zapewniamy ma między innymi na celu:
• ułatwić pracę organizatorowi imprezy turystycznej,
• pomóc odwiedzającym w poznaniu pięknych walorów Tatr,
• zauważyć to co często umyka naszej uwadze,
• umilić podróż autokarową, czy też spacer po górskich szlakach.

Współpracujący z nami przewodnicy:
• czuwają nad bezpieczeństwem klienta,
• informują o zagrożeniach,
• dbają aby każdy uczestnik po powrocie do miejsca zamieszkania miał tylko miłe wspomnienia z pobytu w naszych pięknych górach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty.

Partnerzy: www.rayner.biz.pl

Comments are currently closed.