Szkolenia w atrakcyjnej lokalizacji

10 listopada, 2014 Admin Blog na Uboczu

indeksCzorsztyn, to malowniczo położona wieś w powiecie nowotarskim. Malownicze ruiny miejscowego zamku tylko dopełniają niesamowitej atmosfery tej miejscowości. Mało kto wie, że w średniowieczu zamek ten był własnością najbardziej znanego polskiego rycerza, Zawiszy Czarnego. Okolica słynie z pięknych szlaków wędrownych, co w praktyce oznacza, że można tam odetchnąć świeżym górskim powietrzem.
Jak przystało na tego rodzaju miejscowość, Czorsztyn ma dość rozbudowaną bazę noclegową. Znajdziemy tu miejsca zaciszne, ale również takie, w których można zorganizować konferencję czy szkolenie biznesowe. Na dodatek Czorsztyn jest dobrze skomunikowany w innymi ośrodkami, dzięki czemu jego atuty w tej kwestii są dość duże.
Dla firmy, która chciałaby dla swoich pracowników czy partnerów handlowych zorganizować szkolenia biznesowe w Czorsztynie, można polecić miejscową bazę wypoczynkową. Warto jednak pamiętać, że trzeba dać uczestnikom kursu nieco wolnego, ażeby mogli skorzystać z uroków okolicy. W przeciwnym wypadku sam wybór miejsca nie będzie miał aż tak dużego znaczenia. Szkoda by było, żeby uczestnicy przyjechali do Czorsztyna i nie mieli nawet okazji zwiedzenia ruin zamku czy starej, XVIII wiecznej kaplicy.
Dla wielu osób pobyt na takim szkoleniu może się wiązać z silnymi emocjami. Dla osób, które nie znają zbyt dobrze okolic Nowego Targu, może to nawet oznaczać ogromne pozytywne zaskoczenie. Takie pozytywne emocje daje się również przekuć na sukces kursu, ponieważ zadowolony uczestnik o wiele lepiej przyswaja wiedzę, niż uczestnik znudzony, który marzy już o tym, by wrócić do domu.

Szkolenia firmowe prowadzą renomowane firmy consultingowe.

biznesoweczorsztynszkolenia

Comments are currently closed.