Muzyka góralska

21 grudnia, 2020 Admin Blog na Uboczu

muzykaZespół „Nasza Muzyka” im. Tomasza Skupnia proponuje wspólną zabawę na góralską nutę. Podstawowy skład to pięć osób: Sławek Zięba-Drzymalski, Łukasz Gąsienica-Samek, Jan Chyc, Józef Gąsienica-Brzega, Piotrek Nowak. Gramy na tradycyjnych instrumentach – skrzypcach i basach, a na życzenie klienta również z towarzyszeniem archaicznych instrumentów pasterskich takich jak: złóbcoki, dudy, różnorodne piszczałki. Istnieje również możliwość występu pary tanecznej prezentującej taniec góralski.

Podczas tych kilku wspólnych lat naszej działalności graliśmy nie tylko na Podhalu, ale także w innych regionach Polski i państwach Europy, m.in. we Francji, czy we Włoszech. Braliśmy również udział w nagraniach do programów promujących Zakopane, m.in. w „Wycieczce bez programu” – górskiej wycieczce w stylu retro z przewodnikami i muzyką.

Zdobyte przez nas w ten sposób doświadczenie oraz kultura osobista sprawia, że potrafimy zapewnić oprawę muzyczną prawie każdej imprezy, począwszy od małych kameralnych po duże plenerowe. Gramy w pensjonatach dla grup oraz przy ogniskach. Zapewniamy oprawę muzyczną imprez integracyjnych, firmowych, festynów, kuligów, „posiadów”. Wszystkie te imprezy, to nie tylko wspaniała muzyka góralska, umilająca czas i sprawiająca radość swoim wesołym brzmieniem, ale także zabawy i humor góralski. Potrafimy wprawić w dobry nastrój towarzystwo, a przecież właśnie o to wszystko w tym chodzi.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z muzyczną ofertą Podhala. Program dostosowujemy oczywiście indywidualnie do każdej z imprez według sugestii i potrzeb organizatora.

Partnerzy: www.turboexpert.pl

Comments are currently closed.